Najpierw odrobina kwiatków z mojego ogrodu, starałam się dobrać kolorystycznie by i w tej zabawie coś się znalazło. Czerwono to tulipany i przy okazji żółty psi ząb
i w takim odcieniu, były 4 pąki na jednej gałązce, ale nie udało mi się złapać czy rozkwitły
i kolorowo na rabatce takiej długiej a wąskiejI niebiesko mi -cebulica, ale hmmm gdzieś powinnam mieć i niebieską (na tej długiej rabatce na focie nie widać, umknęła gdzieś )
a w trawie też fiołki- niebieskie albo fioletowe, jak kto woliniebieskie to tylko szafirki w towarzystwie tulipanów botanicznych cudny widok
a i tu pare prymulek było- jak widać będą dzwoneczki przy prymulkach, a w miejsce cebulowych jak da się pozostałości ogarnąć trzeba będzie coś wsadzić ja lubie małe begonie (czyli kupić trzeba)Zabawa co miesięczna u splocika
Wytyczne : 2 kolorek - no może być błękit nieba3 dowolna praca - mała dekoracja o taka zawieszka w której można coś umieścić (klucze można przywiązać) ja z tych co małe torebki mam, albo obecnie braki torebkowe występują
kwiatek mi wszedł na szydełko to się dzieje. Mam cichą nadzieje, że moje poczynania dopasują się do kolejnych zabaw ;)
Pozdrawiam serdecznie

Pięknie kwitną Twoje kwiatki. :)
OdpowiedzUsuńSzafirki i tulipanki botaniczne, to piękne zestawienie, mam tak samo.
Dekoracyjna zawieszka z możliwością schowania drobiazgu jest super. :)
Miło mi, że bawisz się u mnie. :)
Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu maja.
Pozdrawiam ciepło
Oj tak małe kwitnące są urocze i jak by nie połączyć aby była tylko gromadka i już cieszą oko 😀 dziękuję i pozdrawiam
UsuńPięknie kolorowo u Ciebie a zawieszka do torebki super, nie ma to jak szydełko zawsze nim można coś wyczarować.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Ile to z nitki można wyczarować aby tylko pomysły były 😀 dziękuję i pozdrawiam
UsuńCudne, bujne kwiecie. Twoje zdjęcia przypomniały mi o moim psizębie, całkiem o nim zapomniałam, bo zarosły go sąsiadujące krzaczory i schował się w ich gąszczu. Ciekawe czy jeszcze istnieje, muszę pójść sprawdzić :)))
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło, Agness:)
Ratuj bo piękny to kwiatuszek 😀 dziękuję i pozdrawiam
UsuńŚliczna zawieszka, a kwiatki... myślę że znajdą się w każdym kolorze, chociaż niebieskie lubię najbardziej. Pozdrawiam Beatko:)
OdpowiedzUsuńAż się zastanowiłam nad tymi kolorami i niewiem z kąt mi się wziął ten czerwony tulipan chyba w gratisie dostałam. czerwieni unikam - tylko pelargonia u mnie zawsze była czerwona 😀 dziękuję i pozdrawiam
Usuńpiękne kwiaty, a zawieszka wyszła idealnie, pozdrawiam cieplutko:)
OdpowiedzUsuńDziękuję i pozdrawiam
UsuńUwielbiam oglądać ogrody odkąd nie mam swojego, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńUrszulko teraz to i skwerki w miastach są piękne 😀 dziękuję i zapraszam do podziwiania mojego skrawka ogrodowego pozdrawiam
UsuńFajna zawieszka. W samochodzie, przy lusterku również podobne wieszają. Pewnie robiąc codzienny obchód ogrodu, coś nowego znajdujesz. Pozdrowionka.
OdpowiedzUsuńDziękuję Iwonko - oj tak kwiatków u mnie wiosna sporo 😀 pozdrawiam
UsuńPiękne kwiaty, takie kolorowe. Zawieszka super!
OdpowiedzUsuńDziękuję i pozdrawiam
UsuńAle u Ciebie kolorowo w ogrodzie!
OdpowiedzUsuńJak są u Ciebie braki w asortymencie torebkowym to polecam https://velvetbags.pl/ - Marzanna szyje na zamówienie. Kocham torebki i ostatnio zamówiłam sobie kolejną - tym razem czarna, z welurowymi bokami w rośliny i kolibry. Coś cudownego.
Twoja zawieszka bardzo ciekawa, nadaje koloru czarnej torebce i jest taka mocno kojarząca się z wakacjami.
Pozdrawiam serdecznie
Zajrzę i popatrze , bo kusząco zabrzmiało 😀 mam znajoma która też za materiał się złapała i torby będą takie letnie 😀 dziękuję i pozdrawiam
UsuńFajna zawieszka i cudne kwiaty w ogrodzie:) Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńFajna zawieszka. Urocze, kolorowe kwiaty w ogrodzie.
OdpowiedzUsuńŚliczna zawieszka. Małe a zdobi :-).
OdpowiedzUsuń