Witam Wszystkich serdecznie ! Zapraszam do mojego świata tego zwykłego i tego z pasjami ...

poniedziałek, 18 maja 2026

Małe dekoracje -maj 26'

 Najpierw odrobina kwiatków z mojego ogrodu, starałam się dobrać kolorystycznie by i w tej zabawie coś się znalazło. Czerwono to tulipany i przy okazji żółty psi ząb


i w takim odcieniu, były 4 pąki na jednej gałązce, ale nie udało mi się złapać czy rozkwitły 

i  kolorowo na rabatce takiej długiej a wąskiej 

 I niebiesko mi -cebulica, ale hmmm gdzieś powinnam mieć i niebieską (na tej długiej rabatce na focie nie widać, umknęła gdzieś )

a w trawie też fiołki- niebieskie albo fioletowe, jak kto woli

niebieskie to tylko szafirki w towarzystwie tulipanów botanicznych cudny widok 

a i tu pare prymulek było- jak widać będą dzwoneczki przy prymulkach, a w miejsce cebulowych jak da się pozostałości ogarnąć trzeba będzie coś wsadzić ja lubie małe begonie (czyli kupić trzeba)


 Zabawa co miesięczna u splocika

Wytyczne : 2 kolorek - no może być błękit nieba 

3 dowolna praca - mała dekoracja o taka zawieszka w której można coś umieścić (klucze można przywiązać) ja z tych co małe torebki mam, albo obecnie braki torebkowe występują 




kwiatek mi wszedł na szydełko to się dzieje. Mam cichą nadzieje, że moje poczynania dopasują się do kolejnych zabaw ;) 

Pozdrawiam serdecznie  

21 komentarzy:

  1. Pięknie kwitną Twoje kwiatki. :)
    Szafirki i tulipanki botaniczne, to piękne zestawienie, mam tak samo.
    Dekoracyjna zawieszka z możliwością schowania drobiazgu jest super. :)
    Miło mi, że bawisz się u mnie. :)
    Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu maja.
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj tak małe kwitnące są urocze i jak by nie połączyć aby była tylko gromadka i już cieszą oko 😀 dziękuję i pozdrawiam

      Usuń
  2. Pięknie kolorowo u Ciebie a zawieszka do torebki super, nie ma to jak szydełko zawsze nim można coś wyczarować.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ile to z nitki można wyczarować aby tylko pomysły były 😀 dziękuję i pozdrawiam

      Usuń
  3. Cudne, bujne kwiecie. Twoje zdjęcia przypomniały mi o moim psizębie, całkiem o nim zapomniałam, bo zarosły go sąsiadujące krzaczory i schował się w ich gąszczu. Ciekawe czy jeszcze istnieje, muszę pójść sprawdzić :)))
    Pozdrawiam ciepło, Agness:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ratuj bo piękny to kwiatuszek 😀 dziękuję i pozdrawiam

      Usuń
  4. Śliczna zawieszka, a kwiatki... myślę że znajdą się w każdym kolorze, chociaż niebieskie lubię najbardziej. Pozdrawiam Beatko:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aż się zastanowiłam nad tymi kolorami i niewiem z kąt mi się wziął ten czerwony tulipan chyba w gratisie dostałam. czerwieni unikam - tylko pelargonia u mnie zawsze była czerwona 😀 dziękuję i pozdrawiam

      Usuń
  5. piękne kwiaty, a zawieszka wyszła idealnie, pozdrawiam cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Uwielbiam oglądać ogrody odkąd nie mam swojego, pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Urszulko teraz to i skwerki w miastach są piękne 😀 dziękuję i zapraszam do podziwiania mojego skrawka ogrodowego pozdrawiam

      Usuń
  7. Fajna zawieszka. W samochodzie, przy lusterku również podobne wieszają. Pewnie robiąc codzienny obchód ogrodu, coś nowego znajdujesz. Pozdrowionka.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Iwonko - oj tak kwiatków u mnie wiosna sporo 😀 pozdrawiam

      Usuń
  8. Piękne kwiaty, takie kolorowe. Zawieszka super!

    OdpowiedzUsuń
  9. Ale u Ciebie kolorowo w ogrodzie!
    Jak są u Ciebie braki w asortymencie torebkowym to polecam https://velvetbags.pl/ - Marzanna szyje na zamówienie. Kocham torebki i ostatnio zamówiłam sobie kolejną - tym razem czarna, z welurowymi bokami w rośliny i kolibry. Coś cudownego.
    Twoja zawieszka bardzo ciekawa, nadaje koloru czarnej torebce i jest taka mocno kojarząca się z wakacjami.
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zajrzę i popatrze , bo kusząco zabrzmiało 😀 mam znajoma która też za materiał się złapała i torby będą takie letnie 😀 dziękuję i pozdrawiam

      Usuń
  10. Fajna zawieszka i cudne kwiaty w ogrodzie:) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  11. Fajna zawieszka. Urocze, kolorowe kwiaty w ogrodzie.

    OdpowiedzUsuń
  12. Śliczna zawieszka. Małe a zdobi :-).

    OdpowiedzUsuń