Witam Wszystkich serdecznie ! Zapraszam do mojego świata tego zwykłego i tego z pasjami ...

czwartek, 31 maja 2012

Z ogrodu

Mój rh zakwitł i nawet troszeczkę się postarał bo sporo ma kwiatków , 2  pozostałe maluszki nabytek zeszło roczny nic ...

Widoczek ze skalniaka i takie kwiatuszki te żółte to delosperma - fajna plamka się robi ;)kto ich nie ma hihi chyba u wszystkich są tylko w przeróżnej barwie  - irysy ....
a o tych już zapominamy łubin ...
Rowerowo : śr, cz -23km ; suma 84,5km
Miło mi was gościć w mym ogródeczku :)
pozdrawiam serdecznie

11 komentarzy:

 1. A nam miło jest odwiedzać Twój ogród!U mnie rododendrony nie mają się dobrze.Jest jeden,ale chyba nie zakwitnie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) rh to taka cwana bestyjka jak mu miejsce się spodoba to będzie przepiękny ....Ulu w połowie czerwca już go trzeba będzie pozasilać :)

   Usuń
  2. Wiem wiem,ale on potrzebuje troszkę cienia...a u mnie słońce pali.To jest największy problem,bo z zakwaszeniem ziemi i nawożeniem to jakoś dam radę :)

   Usuń
  3. Ulu pić mu się chce bo to taki pijus z niego hihi niestety z roślinkami tak bywa wystarczy czasami parę metrów dalej to samo a rośnie niesamowicie :)

   Usuń
 2. Pięknie w Twoim ogrodzie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam kiedyś zdjęcie ,a na nim łąka łubinu razem z irysami - po prostu bajka ! Kocham te kwiatki ale niestety mama ich nie lubi to i nie mam na działce. Pięknie masz !

  OdpowiedzUsuń
 4. łubin też lubię, ale się nie przyjął. A kwiatuszki masz super:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje dziewczyny :) Stwierdziłam że łubin jak i irysek ładniej wygląda choć w malej gromadce hihi więcej kwiecia któż nie lubi ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepięknie w Twoim ogródku:)

  OdpowiedzUsuń