Witam Wszystkich serdecznie ! Zapraszam do mojego świata tego zwykłego i tego z pasjami ...

niedziela, 30 września 2012

Książka z września

10 000 -wejść serdecznie dziękuję, bo to mnie niezmiernie motywuje by być z wami :))) 

Katarzyna Grochola- Zielone drzwi 
Biografie jakoś dziwnie mi się  kojarzą , ale ta książka wzruszyła mnie .Świat choroby nie jest mi obcy - o szpitalach też wiele mogę powiedzieć - tylko moja historia by się happi endem nie skończyła. Warto czasami się zatrzymać i zrobić małe przemyślenie ....czy to w tej czy w innej sprawie życiowej . Jeśli nie czytałyście tej powieści może warto po nią sięgnąć, chociażby po to, by spojrzeć na innych z innej perspektywy,....  bo drzwi jest wiele i za każdymi ktoś mieszka :)))

Motto pani Katarzyny "że trudne nas umacnia"

Małgorzata Kalicińska -Zwyczajny facet 
Chyba nastała moda na przenoszenie się w czasie - najpierw realia, potem cofamy się,  by znowu powrócić do rzeczywistości . Ogólnie ujmując jest to książka ukazana oczami mężczyzny czyli jego realny świat. 
cytat z okładki ---"Temat przemocy psychicznej dotyczy głównie kobiet, ale i one bywają niebezpieczne, głośnie, trudne, "awanturne". Głupota ,podłość i inne cechy ludzkie nie posiadają określonej płci. ...."


Pozdrawiam serdecznie :)))4 komentarze:

 1. Bardzo fajne książki:))) pozdrawiam cieplutko Viola

  OdpowiedzUsuń
 2. Grocholi nie czytałam a "Zwyczajny facet" nie przemówił do mnie ") ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewo książka przeciętna i raczej już nie sięgnę po coś tej autorki ;)A Grochola w tej odsłonie mnie ujęła . Ale to jest kwestia czego w danej chwili oczekujemy od literatury, w jakim jesteśmy nastawieniu itd ....Jak podobały Ci się jej książki to ta poniekąd biograficzna warta przeczytania :)

   Usuń